Powietrze źródłem życia

Technologia DreamLand zapewnia skuteczność 99,9% w usuwaniu zanieczyszczeń groźnych dla naszego organizmu. Zapewnia ona skuteczną i wydajną pracę w oparciu o 7 stopniowy układ najwyższej jakości filtrów HEPA, filtrację elektrostatyczną i fotokatalityczną oraz zastosowaniu filtrów węglowych, jonizatorów powietrza i dodatkowo lamp UV.

Zdrowy styl życia

Technologia DreamLand to świadomość jakości otoczenia, w którym przebywamy. To dbałość o komfort życia, pracy i zabawy w pomieszczeniach gdzie powietrze jest wolne od bakterii, kurzu, alergenów oraz uciążliwych zapachów. To troska o zdrowie, o dobre samopoczucie i codzienność pachnącą świeżym i czystym powietrzem.

Życie bez alergii

Technologia DreamLand to ratunek dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych i alergii. Usuwa alergeny przenoszone drogą powietrzną tj. pyłki, kurz, roztocza, pleśń, wirusy oraz nieczystości organiczne pochodzące ze zwierzat domowych tj. sierść oraz płatki skóry. Zastosowane lampy UV dezynfekują powietrze, ich promieniowanie ma silne działanie bakteriobójcze i nieodwracalnie dezaktywuje szkodliwe drobnoustroje.

circle1

Zabija roztocza

circle2

Oczyszcza powietrze z pyłów i smogu

circle3

Dezaktywuje bakterie i wirusy

circle4

Usywa Dym papierosowy

Schemat filtrów